Gel&go technologyTM to amerykańska technologia, najnowsze osiągnięcie koncernu kosmetologicznego i farmaceutycznego oraz grupy ekspertów i specjalistów z rynku europejskiego w zakresie bio-kosmetyki. Technologia ta umożliwia dokonanie niesamowitych efektów pracy w zakresie stylizacji i przedłużania paznokci. Gel&go technologyTM to również grupa innowacyjnych produktów, przeznaczona wyłącznie do tej technologii, dzięki którym praca staje się szybsza, łatwiejsza i wydajniejsza.

Najwyższa jakość.

Dzięki skutecznemu połączeniu najwyższej jakości żelu i składników odżywczych, kombinacji wiązań łańcuchów polimerowych z odżywczą formułą wapniowo-witaminową, możesz osiągnąć wyraźnie skuteczniejsze i łatwiejsze efekty pracy niż dotychczas. Każdy oprócz pięknych paznokci, pragnie dbać również o ich naturalne piękno. Wyjątkowa formuła żelu, sposób w jaki jest on nakładany na paznokieć, umożliwia wykonanie usługi utwardzania naturalnych paznokci w czasie krótszym niż 30 min.! Natomiast to co najważniejsze - paznokcie cały czas są odżywione i wzmocnione przez witaminy! Trwałość prawidłowo wykonanej usługi zapewnia, że efekty utrzymują się do 2 miesięcy bez korekty, a odrosty są niewyczuwalne i łatwe do zamaskowania (zamalowania) zwykłym lakierem do paznokci, ponieważ paznokcie są tak cienkie - a jednocześnie bardzo mocne. Jednym słowem technologia gel&go zapewnia pełny komfort pracy i 100% zadowolenia z usługi.

Praca na produktach gel&go jest prostsza, szybsza i wydajniejsza.

Dotychczasowe techniki w przedłużaniu i utwardzaniu paznokci sprawiały, że paznokcie po wykonaniu usługi przedłużania czy budowania należało dopiłować pilnikiem lub frezarką, nadać im kształt krzywej "C", odpowiednio dopracować smukły i łukowaty kształt. Dzięki rozwiązaniom technologii gel&go wszystkie aspekty pracy trwałej, prostej i przyjemnej nabierają wyraźnego sensu - już nie musisz piłować kształtu krzywej C, możesz wtopić ozdoby - ale nie musisz nic dopiłowywać a paznokcie będą nadal smukłe, cienkie i mocne. Nie musisz przygotowywać paznokci do korekty 30 min, piłować ich i zmagać się z bolącym nadgarstkiem. Teraz wystarczy usunąć wierzchnią warstwę żelu, co zajmie Ci 5- 7 min. To zdecydowanie prostsze, ale przede wszystkim jaka oszczędność czasu!

Zarabiasz więcej, pracujesz krócej, oszczędzasz.

Dzięki technologii gel&go pracujesz 8h ale zarabiasz co godzinę, a nie co 2 czy co 1,5h jak dotychczas. Zarabiasz dwa razy więcej, pracując standardowo 8h. Jeśli dotychczas kupowałaś opakowanie żelu 15ml wystarczyło on na max 7 klientek, teraz 15ml opakowanie żelu wystarczy nawet na 20 klientek! Tyle oszczędności... a jedno proste rozwiązanie... gel&go technologyTM. Jednakże wyjątkowe efekty i właściwe zastosowanie produktów osiąga się tylko i wyłącznie po profesjonalnym przeszkoleniu.

Szkolimy tak byś zarabiał zaraz po zakończonym kursie.

Szkolenia są przygotowane tematycznie zarówno dla początkujących i zaawansowanych zawodowo osób. Specjalny program nauczania i autorski plan szkoleniowy dają wymierne efekty treningu, który kończy się certyfikatem w j. angielskim poprzedzonym egzaminem praktycznym i testem sprawdzającym. Dyplom jest honorowany na całym świecie, a umiejętności zdobyte na szkoleniu umożliwiają wykonanie usług zaraz po zakończeniu szkolenia... a więc uczymy tak, aby po ukończeniu szkolenia od razu można było pracować na poziomie zawodowym. Nie dajemy forów. Angażujemy się w sukces własny, ale zależy nam również na sukcesie naszych kursantów oraz instruktorów. Wymagamy sami od siebie, ale również od naszych kursantów, nie prowadzimy masowej formy szkoleń, zależy nam na indywidualnym podejściu. Wiemy, że tylko grupa odpowiednio przygotowanych i wyszkolonych osób pozwoli nam rozwijać rynek usług i rynek sprzedaży na najwyższym poziomie.

Rozwój i kariera.

Każdy z naszych współpracowników może osiągnąć dzięki technologii gel&go więcej. Program sprzedaży i promocji produktów na swiecie został opracowany tak, aby chronić interesy rynku hurtowego, rynku kosmetyczek i rynku szkoleniowego w obrębie danego kraju w ramach stosowanych Umów Handlowych. Gwarancją sukcesu każdej firmy, jest stabilizacja i rozwój. My stwarzamy możliwość stabilizacji w zakresie handlu, w zakresie szkoleń, w zakresie zdrowej polityki cen, stwarzamy możlwiości dzięki którym możemy rozwijać sieć dystrybucji i szkoleń. Umożliwiamy stały rozwój i utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami, by znać ich potrzeby jak najlepiej - ale też po to by móc te potrzeby potem zaspokoić. Dajemy realne, bezpieczne i skuteczne możliwości współpracy biznesowej podpartej doświadczeniem najlepszych fachowców z zakresu sprzedaży.

Sprawdź jak współpraca sie opłaca.

Wyjątkowość oferty.

Nasz zespół ekspertów tworzy specjalnie dla wymagającego rynku kosmetycznego produkty, które przeniosą Cię w nieznany dotychczas wymiar - wymiar ekstremalnie cienkich i mega twardych paznokci. Dzięki gel&go technologyTM doświadczysz, że już w trakcie usługi Twoje paznokcie zmieniają się na lepsze, na zawsze...

z pozdrowieniami;

gel&go technologyTM team